karayolu

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Zamanında… Güvenli… Çevre Dostu…

Tümü Euro 6 standartlarında olan, çevre dostu çalışan, uydu bağlantılı takip sistemleri ile 24 saat online olarak takip edilebilen araçlardan oluşan filomuz, geniş hizmet ağımız, dünya çapında prestijli acentelerimiz, müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan uzman ekibimiz ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile hız ve servis kalitesi bakımından kusursuz bir kara yolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Uluslararası Taşımacılık Sektöre Özel 

Kara yollarında uluslararası taşımacılık hizmetlerimizi, müşterilerimizin faaliyet gösterdiği sektörleri göz önüne alarak en uygun araçları ve teknolojileri seçerek sunuyoruz. Örneğin Türkiye’nin dış ticaretinin lokomotifi konumunda olan tekstil ve hazır giyim sektörlerinde müşterilerimize ihtiyaç duyacakları her türlü lojistik avantajı en iyi şekilde sağlıyoruz. Sürekli değişmekte olan kreasyonlar için hızlı ve ihtiyaca özel çözümler üretiyor, özel olarak askılı tekstil ürünlerini taşımak için tasarlanmış araçlarımız ile kapıdan kapıya etiketleme, alarm takma gibi katma değerli hizmetler ile birlikte taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Müşterilerinin yükünü hafifletmeyi hedefleyen EYE LOJİSTİK olarak istenildiği takdirde özel ekipmanlar ve deneyimli personel ile kalite kontrol hizmeti de veriyoruz.

KARAYOLU İLE YAPILAN TAŞIMALAR

CARGO TAŞIMACILIĞI EXPRESS 

1 Koli 22 Kilo dan  20.000 Kilo ya kadar faturalı ve faturasız şekilde Gümrük Beyanname evrağı  tarafımızdan açılıp  teslimatlar yapılacaktır.

MİNİVAN EXPRESS

Sevkiyatlar da ise 2 gün ve 2/5 günde teslimatlar yapılmaktadır.

THERMOKİNG ( FRİGO FRİG )

1 Paletten 33 palete kadar soğuk zincir taşımacılığı yapılır.

ZATİ EŞYA ( UMZUG ) TAŞIMACILIĞI

Zati eşya taşıması olarak yerinde kontrol ve elleçleme ambalaj ve korunaklı  biçimde  araç yüklemesi sağlanmaktadır. M3 olarak fiyatlandırılmaktadır.

HASSAS EŞYA TAŞIMACILIĞI

Değerli eşya hassas eşya taşımacılığı tarafımızdan işinde uzman kadro araç ve bilinçli şoför lerimizle teslimatlar yapılmaktadır.