Depolama 1

Eye Taşımacılık: Katma Değerli ve Akılcı Lojistik Hizmetler

Eye Taşımacılık olarak, uzman kadromuz ve geniş iş ağımızla müşterilerimize efektif depolama ve dağıtım çözümleri sunmanın yanı sıra, operasyonlarına katma değer sağlayacak nitelikli hizmetler sunuyoruz.

Depolama Hizmetleri

Eye Taşımacılık, müşterilerinin tedarik zinciri süreçlerini optimize etmeyi hedefler. Bu doğrultuda, Hadımköy, Tuzla, Tepeören, Esenyurt, Başiskele, Bursa, Adana, İzmir, Ankara, Eskişehir, ve Afyon’da bulunan lojistik merkezlerimizde veya müşterilerin kendi depolarında tek müşterili veya paylaşımlı depolama organizasyonu sunuyoruz. Ayrıca, 20 lojistik merkezimizde toplam 240.350 m2’lik açık ve kapalı depolarda gümrüklü ve gümrüksüz depolama hizmeti veriyoruz.

Katma Değerli Hizmetler

Müşterilerimizin rekabet avantajı elde etmelerini sağlamak adına tedarik zinciri süreçlerinde katma değer yaratmayı misyon ediniyoruz. Sunduğumuz katma değerli hizmetler arasında:

  • Kalite Kontrol: Ürünlerin kalitesini güvence altına almak için titiz kalite kontrol süreçleri uyguluyoruz.
  • Barkodlama ve Etiketleme: Ürünlerin doğru bir şekilde izlenmesi ve tanımlanması için etkili barkodlama ve etiketleme hizmetleri sunuyoruz.
  • Ürün Birleştirme ve Paketleme: Müşteri taleplerine uygun olarak ürünleri birleştirme ve paketleme hizmetleri sunarak iş süreçlerini optimize ediyoruz.
  • Envanter Yönetimi: Müşterilerimizin stoklarını etkili bir şekilde yöneterek süreçlerini iyileştiriyoruz.
  • Sipariş Yönetimi: Hızlı ve doğru sipariş yönetimi ile müşteri memnuniyetini arttırıyoruz.
  • Tersine Lojistik Hizmetleri: Ürün iade süreçlerini etkin bir şekilde yöneterek müşteri memnuniyetini koruyoruz.
  • Ambalajlama ve Paketleme: Ürünlerin güvenli bir şekilde depolanması ve taşınması için profesyonel ambalajlama ve paketleme hizmetleri sunuyoruz.

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı

Eye Taşımacılık olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek, lojistik süreçlerini daha etkin ve verimli hale getirmelerine katkı sağlıyoruz. Talepler doğrultusunda stok takibi, hasarlı/karantina stok yönetimi, ürün sayımı, rezervasyonlu dağıtım gibi özel hizmetleri de lojistik merkezlerimiz aracılığıyla sunmaktayız.

Eye Taşımacılık ile lojistik süreçlerinizde verimliliği arttırın, maliyetleri azaltın, rekabet avantajı elde edin!